"שלושה אנשים יכולים לשמור סוד אם שניים מהם מתים"

 

ההרצאה פעילה מזה 3 וחצי שנים. הרצאה מאלפת שתפקח  לכם את העיניים. סיפור חיים בלתי נשכח, מרתק, מרגש, מלא בתובנות חשובות על התמודדות עם  סודות כמוסים בתוך משפחה "תיק אימוץ סודי ביותר"  סיפור חיים אישי של היזמית רוני פרידמן אשר גדלה מגיל אפס ועד גיל 32 בצילו של "סוד" משפחתי אפל וגדול. 

רוני אומצה בגיל 4 חודשים ועד גיל 32 לא ידעה שהיא ילדה מאומצת. "האימוץ" היה סוד גדול שנשמר כל השנים במשפחתה של רוני ואסור היה לדבר עליו. כולם בסביבתה ידעו על האימוץ, המשפחה המורחבת, השכנים, החברים, תושבי העיר, חוץ מרוני עצמה. מבחינת הוריה של רוני, "האימוץ" היה סוד שאמור ללכת עימם עד הקבר!

ההרצאה "תיק אימוץ סודי ביותר" מעבר לסיפור החיים המרגש והבלתי שגרתי, מחדדת הרבה מאד תובנות בכל הקשור לזיקה בין "סוד" שמור בבטן לתחלואי גוף ונפש! 

ההרצאה מחדדת תובנות כיצד "סוד" הופך לפצצת זמן מתקתקת, כיצד סוד מייצר פחדים וחרדות, כיצד פחד מפני גילוי הסוד מנהל אותנו כמעט בכל תחום בחיינו, משפיע עלינו מנטלית רגשית ופיזית, כיצד סוד פוגע בבריאות. כיצד הפחד מפני גילוי הסוד כובל ועוצר אותנו מלהתקדם בחיים ולחוות הגשמה  סיפוק אישי ושלווה פנימית .

רוני משתפת במגוון דוגמאות אותנטיים של סודות משפחתיים והשלכותיהם (כמו מקרה התאבדות של קרוב משפחה, התמכרויות, מחלות נפש,  תרומת זרע/ביצית ועוד) מקרים מהם כל אחד יכול ללמוד משהו על יצירת ושמירת סודות בתוך המשפחה והשלכותיהם.

סודות במקום העבודה
במהלך ההרצאה רוני משתפת בדוגמאות וחוויות אותנטיות של עובדים ששמרו בסוד אירועים פרטיים, סודות הקשורים למהלכים סודיים כמו פיטורים, מינויים, מקרים שבדיעבד ניתן ללמוד עד כמה שמירת סוד משפיעה גם על האפקטיביות בעבודה ולפגוע באמון בין ההנהלה לעובדים.
"מאושר הוא מי שנותן לעצמו אישור לחיות בעולם ללא סודות"
"סוד זו אמת שמנסים להרוג בשתיקה"
"החיים מתחילים היכן שהפחד נגמר"
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

© כל הזכויות שמורות לרוני פרידמן 2017

מבחר הרצאות מרתקות מעוררות השראה. התאמת הרצאה לפי קהלים. לארגונים, מרכזי תרבות וחוגי בית פרטיים
למידע נוסף  054-3153151